Zkopírování DVD na Harddisk:


    Jelikož pánové z hollywoodu chtěli, aby nebylo možné DVD jakýmkoliv způsobem duplikovat, vymysleli si na nás konzumenty filmového průmyslu podle jejich slov nepřekonatelnou ochranu proti kopírování. Z omylu je vyvedl jeden studentík ze severu Evropy, když naprogramoval program DeCSS, který tuto ochranu uměl obejít. Z programu Decss vychází i řada současných "decryptorů", jak se těmto programům říká. Co tedy potřebujeme ke zkopírování DVD na Harddisk? Odpověď je jednoduchá: Jakýkoliv decryptor DVD. V současné době patří k nejlepším DVDDecrypter a CladDVD. Já osobně upřednostňuji DVDDecrypter, protože je opravdu velmi snadný na ovládání.


POSTUP:

1. Spustíme DVDDECRYPTER

2. Dvddecrypter automaticky označí film na DVD. Potom stačí jen vybrat Cílový adresář (destination) a zmáčknout Decrypt. (kopírování trvá 10-30 minut, záleží na rychlost DVD-ROM mechaniky a HDD). Hotovo. Film je zkopírován na HDD a je tedy připraven na převod do jakéhokoliv formátu.


by TrentReznor

 Pokud se Vám můj návod líbil klepněte prosím nahoru na reklamu na MOD-CHIP (potom ješte zmáčknout CLICK HERE TO ENTER). Vás to nestojí nic a mě přibyde 5centu.